بازی علاءالدین و کارت سحر و جادو . بازی بازی آنلاین رایگان علاءالدین و کارت سحر و جادو . دانلود بازی علاءالدین و کارت سحر و جادو . بازی ماجرا - ir.zxcgame.com

رایگان بازی های آنلاین

عجله علاءالدین برای تاریخ به شاهزاده خانم مورد علاقه خود را، اما در زمان به زمان به قصر، او نیاز به یک کارت سحر و جادو. چگونه برای پیدا کردن آن، اگر او به سرقت برده فرش سحر و جادو؟ این بسیار ساده است!

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان علاءالدین و کارت سحر و جادو () دانلود بازی بازی فلش علاءالدین و کارت سحر و جادو برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند علاءالدین و کارت سحر و جادو و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی علاءالدین و کارت سحر و جادو حاضر


توضیحات بازی: علاءالدین و کارت سحر و جادو . عجله علاءالدین برای تاریخ به شاهزاده خانم مورد علاقه خود را، اما در زمان به زمان به قصر، او نیاز به یک کارت سحر و جادو. چگونه برای پیدا کردن آن، اگر او به سرقت برده فرش سحر و جادو؟ این بسیار ساده است! قرعه کشی یک راه جادویی از قهرمان خود را، به طوری که او آن را با سهولت گذشت، و شاید به زودی او را سحر و جادو این کارت را پیدا. رسم یک خط به عنوان خوب، به طوری که برای ایجاد موانع در راه خود را نمی.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 627
علاءالدین و کارت سحر و جادو ( رای3, امتیاز ثانویه: 3.33/5)
0%

بازی مشابه