بازی عصر یخبندان: سحر از دایناسورها . بازی بازی آنلاین رایگان عصر یخبندان: سحر از دایناسورها . دانلود بازی عصر یخبندان: سحر از دایناسورها . بازی ماجرا - ir.zxcgame.com

رایگان بازی های آنلاین

ضوابط و زمان اخذ رتبه علمی پژوهشی کاهلی بسیار گرسنه است، و برای ارضای اشتهای سیری ناپذیر خود را به سمت چپ برای ماهیگیری.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان عصر یخبندان: سحر از دایناسورها () دانلود بازی بازی فلش عصر یخبندان: سحر از دایناسورها برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند عصر یخبندان: سحر از دایناسورها و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی عصر یخبندان: سحر از دایناسورها حاضر


توضیحات بازی: عصر یخبندان: سحر از دایناسورها . ضوابط و زمان اخذ رتبه علمی پژوهشی کاهلی بسیار گرسنه است، و برای ارضای اشتهای سیری ناپذیر خود را به سمت چپ برای ماهیگیری. اما در راه او در سراسر جهان را از دست داده بود، پنهان در زیر زمین، و در حال حاضر نمی داند که چگونه به خارج شدن از آن. بسیار مراقب باشید با حیوانات وحشی است که می تواند آسیب به شخصیت خود را، جمع آوری تمام میوه ها را برای او، چرا که او گرسنه است. جلوگیری از حمله دشمن، شما می توانید پرش بر روی سر خود را استفاده کنید.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 2796
عصر یخبندان: سحر از دایناسورها ( رای181, امتیاز ثانویه: 3.76/5)
0%

بازی مشابه