بازی خوب، یک دقیقه صبر کنید! . بازی بازی آنلاین رایگان خوب، یک دقیقه صبر کنید! . دانلود بازی خوب، یک دقیقه صبر کنید! . بازی منطق - ir.zxcgame.com

رایگان بازی های آنلاین

شما گرگ خاکستری از فیلم انیمیشن به همین نام، که تصمیم به پولدار شدن را مدیریت کند. در بورس اوراق بهادار. قبل از او چهار صادر کنندگان است که روگرفت سهام خود را در فرم تخم مرغ در قیمت مقرون به صرفه است.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان خوب، یک دقیقه صبر کنید! () دانلود بازی بازی فلش خوب، یک دقیقه صبر کنید! برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند خوب، یک دقیقه صبر کنید! و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی خوب، یک دقیقه صبر کنید! حاضر


توضیحات بازی: خوب، یک دقیقه صبر کنید! . شما گرگ خاکستری از فیلم انیمیشن به همین نام، که تصمیم به پولدار شدن را مدیریت کند. در بورس اوراق بهادار. قبل از او چهار صادر کنندگان است که روگرفت سهام خود را در فرم تخم مرغ در قیمت مقرون به صرفه است. گرگ باید انتخاب کنید تا تخم مرغ و زمانی که این سهام در ارزش افزایش یابد، این امر می تواند غنی غیر قابل تصور است. مراقب باشید، چرا که به جای یکی از سمت راست می گرفتن تخم مرغ فاسد شده و سپس شما ورشکسته می شوند.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 631
خوب، یک دقیقه صبر کنید! ( رای5, امتیاز ثانویه: 4.8/5)
0%

بازی مشابه