بازی همسایگان ارواح من 3: در جستجو برای ELDORADO. بازی بازی آنلاین رایگان همسایگان ارواح من 3: در جستجو برای ELDORADO. دانلود بازی همسایگان ارواح من 3: در جستجو برای ELDORADO. بازی ماجرا - ir.zxcgame.com

رایگان بازی های آنلاین

کاشف معروف می رود در جستجوی شهر طلایی. او تقریبا نزدیک به هدف آمد زمانی که او در بر داشت سکه و سپس به طور تصادفی از طریق زمین افتاد.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان همسایگان ارواح من 3: در جستجو برای ELDORADO () دانلود بازی بازی فلش همسایگان ارواح من 3: در جستجو برای ELDORADO برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند همسایگان ارواح من 3: در جستجو برای ELDORADO و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی همسایگان ارواح من 3: در جستجو برای ELDORADO حاضر


توضیحات بازی: همسایگان ارواح من 3: در جستجو برای ELDORADO . کاشف معروف می رود در جستجوی شهر طلایی. او تقریبا نزدیک به هدف آمد زمانی که او در بر داشت سکه و سپس به طور تصادفی از طریق زمین افتاد. در آنجا او را موانع بسیاری، تله ها و پیاده روی زامبی مواجه خواهند شد. برو از طریق تمام مارپیچهای، و سعی کنید برای پیدا کردن گنج از شهر بزرگ. مبارزه، به دنبال سرنخ، و مهمتر از متوقف نمی.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 458
همسایگان ارواح من 3: در جستجو برای ELDORADO ( رای6, امتیاز ثانویه: 3.5/5)
0%

بازی مشابه