بازی پرندگان عصبانی 2013 خوک خالی از سکنه. بازی بازی آنلاین رایگان پرندگان عصبانی 2013 خوک خالی از سکنه. دانلود بازی پرندگان عصبانی 2013 خوک خالی از سکنه. بازی پسران - ir.zxcgame.com

رایگان بازی های آنلاین

در قلعه تاریک عبور می کند، جنگ پرندگان بد با دشمنان قسم خورده خود را. فقط این زمان، آنها را به ارواح وحشتناک تبدیل کنید و سعی کنید جهان به سر می برد.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان پرندگان عصبانی 2013 خوک خالی از سکنه () دانلود بازی بازی فلش پرندگان عصبانی 2013 خوک خالی از سکنه برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند پرندگان عصبانی 2013 خوک خالی از سکنه و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی پرندگان عصبانی 2013 خوک خالی از سکنه حاضر


توضیحات بازی: پرندگان عصبانی 2013 خوک خالی از سکنه . در قلعه تاریک عبور می کند، جنگ پرندگان بد با دشمنان قسم خورده خود را. فقط این زمان، آنها را به ارواح وحشتناک تبدیل کنید و سعی کنید جهان به سر می برد. استفاده از هر جسمی که دارای خاصیت فنری بوده وبرای پرتاب اجسام بکار میرود و راه اندازی پرندگان، به طوری که آنها تمام ساختمان های دشمن را نابود کرد و باعث شد آنها را از آسیب های مناسب و معقول. سطح در نظر گرفته شود شکست خورده اند زمانی که همه دشمنان را شکست داد و به جمع آوری تمام این غنائم است.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 1158
پرندگان عصبانی 2013 خوک خالی از سکنه ( رای16, امتیاز ثانویه: 4.38/5)
0%

بازی مشابه