بازی ماریو، انتظار: کاهش از کینگ طو. بازی بازی آنلاین رایگان ماریو، انتظار: کاهش از کینگ طو. دانلود بازی ماریو، انتظار: کاهش از کینگ طو. بازی تیراندازی - ir.zxcgame.com

رایگان بازی های آنلاین

یک شاه شیطانی حمله به زمین از ماریو، و او تا به حال به مقاومت در برابر مخلوق باطل است. نگه داشتن اسلحه که شاخه های لاک پشت های خنده دار، تلو تلو خوردن و برای تقویت پادشاه به منظور از بین بردن آن است.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان ماریو، انتظار: کاهش از کینگ طو () دانلود بازی بازی فلش ماریو، انتظار: کاهش از کینگ طو برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند ماریو، انتظار: کاهش از کینگ طو و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی ماریو، انتظار: کاهش از کینگ طو حاضر


توضیحات بازی: ماریو، انتظار: کاهش از کینگ طو . یک شاه شیطانی حمله به زمین از ماریو، و او تا به حال به مقاومت در برابر مخلوق باطل است. نگه داشتن اسلحه که شاخه های لاک پشت های خنده دار، تلو تلو خوردن و برای تقویت پادشاه به منظور از بین بردن آن است. در علاوه بر شلیک معمول کرکی، گاهی اوقات باید برای مقابله با پازل به چالش کشیدن نیست. پوسته های شما می تواند به گزاف گویی کردن از دیوار، که به شما استفاده در مبارزه به من بدهید.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 702
ماریو، انتظار: کاهش از کینگ طو ( رای0, امتیاز ثانویه: 0/5)
0%

بازی مشابه