بازی ترانسفورماتور نخست: مسابقه یخ. بازی بازی آنلاین رایگان ترانسفورماتور نخست: مسابقه یخ. دانلود بازی ترانسفورماتور نخست: مسابقه یخ. بازی نژاد - ir.zxcgame.com

رایگان بازی های آنلاین

ترانسفورماتور دوباره فرستاده شده به نجات زمین از روبات های مزاحم که می خواهند برای از بین بردن همه چیز است. در این زمان، نخست نیاز برای رسیدن به پایگاه دشمن و نابود کردن آن.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان ترانسفورماتور نخست: مسابقه یخ () دانلود بازی بازی فلش ترانسفورماتور نخست: مسابقه یخ برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند ترانسفورماتور نخست: مسابقه یخ و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی ترانسفورماتور نخست: مسابقه یخ حاضر


توضیحات بازی: ترانسفورماتور نخست: مسابقه یخ . ترانسفورماتور دوباره فرستاده شده به نجات زمین از روبات های مزاحم که می خواهند برای از بین بردن همه چیز است. در این زمان، نخست نیاز برای رسیدن به پایگاه دشمن و نابود کردن آن. او در پشتیبانی از چهار دوچرخه قدرتمند خود را انجام خواهد داد. در مقابل از او انتظار برای موانع یخ است که می تواند تنها راننده بسیار با تجربه غلبه بر. بر روی فرمان نگه دارید بسیار سخت و سعی کنید به سقوط در حالی که جمع آوری اقلام نیست.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 468
ترانسفورماتور نخست: مسابقه یخ ( رای1, امتیاز ثانویه: 5/5)
0%

بازی مشابه