بازی بازی Call of Duty: аnti توپخانه هواپیما. بازی بازی آنلاین رایگان بازی Call of Duty: аnti توپخانه هواپیما. دانلود بازی بازی Call of Duty: аnti توپخانه هواپیما. بازی تیراندازی - ir.zxcgame.com

رایگان بازی های آنلاین

هواپیماهای دشمن در بازحمت حرکت کردن در حال حاضر می تواند سر و صدا از موتور و صدای تیراندازی را بشنود. شما از پایگاه خود را در دفاع از مهاجمان با استفاده از نصب بزرگ ضد هوایی.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان بازی Call of Duty: аnti توپخانه هواپیما () دانلود بازی بازی فلش بازی Call of Duty: аnti توپخانه هواپیما برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند بازی Call of Duty: аnti توپخانه هواپیما و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی بازی Call of Duty: аnti توپخانه هواپیما حاضر


توضیحات بازی: بازی Call of Duty: аnti توپخانه هواپیما . هواپیماهای دشمن در بازحمت حرکت کردن در حال حاضر می تواند سر و صدا از موتور و صدای تیراندازی را بشنود. شما از پایگاه خود را در دفاع از مهاجمان با استفاده از نصب بزرگ ضد هوایی. وظیفه شما این است به چرخش حول محور خود و به دست هواپیما نیست. اگر برات تنگ شده بیش از حد بسیاری از هواپیما، آنها شما را از بین ببرد. سعی کنید به دست کشیدن پایین به عنوان بسیاری از مخالفان و تعداد بی سابقه ای از جوایز.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 569
بازی Call of Duty: аnti توپخانه هواپیما ( رای1, امتیاز ثانویه: 5/5)
0%

بازی مشابه