بازی سوپر ماریو تیرانداز آسمان. بازی بازی آنلاین رایگان سوپر ماریو تیرانداز آسمان. دانلود بازی سوپر ماریو تیرانداز آسمان. بازی تیراندازی - ir.zxcgame.com

رایگان بازی های آنلاین

اقدام هیجان انگیز بازی سوپر ماریو تیرانداز آسمان اجازه می دهد تا بازیکن را به طور کامل لذت بردن از بازی ها. در اینجا شخصیت اصلی ماریو را برای کشتن مخلوقات مختلف است که بال بال زدن در آسمان.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان سوپر ماریو تیرانداز آسمان () دانلود بازی بازی فلش سوپر ماریو تیرانداز آسمان برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند سوپر ماریو تیرانداز آسمان و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی سوپر ماریو تیرانداز آسمان حاضر


توضیحات بازی: سوپر ماریو تیرانداز آسمان . اقدام هیجان انگیز بازی سوپر ماریو تیرانداز آسمان اجازه می دهد تا بازیکن را به طور کامل لذت بردن از بازی ها. در اینجا شخصیت اصلی ماریو را برای کشتن مخلوقات مختلف است که بال بال زدن در آسمان. با هر سطح برای انجام این کار مشکل تر خواهد شد چرا که تعداد بیشتر و بیشتر خواهد شد. کنترل های بسیار ساده است که با کمک فلش شما به عنوان حرکت ماوس به درستی هدف است. عکسبرداری به صورت خودکار پخش.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 396
سوپر ماریو تیرانداز آسمان ( رای1, امتیاز ثانویه: 5/5)
0%

بازی مشابه