بازی نینجا زامبی، انتظار: کاهش از 2. بازی بازی آنلاین رایگان نینجا زامبی، انتظار: کاهش از 2. دانلود بازی نینجا زامبی، انتظار: کاهش از 2. بازی ماجرا - ir.zxcgame.com

رایگان بازی های آنلاین

گروه ترکان و مغولان از زامبی حمله به قلعه، که قبلا رونق گرفت رزمندگان نینجا باستانی. آنها تقریبا همه نابود شده، هنوز زنده است اما یک جنگجوی بزرگ است که به مقصد به مبارزه با مردگان تا آخرین نفس من.

© sgames.org - بازی آنلاین رایگان نینجا زامبی، انتظار: کاهش از 2 () دانلود بازی بازی فلش نینجا زامبی، انتظار: کاهش از 2 برای. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند نینجا زامبی، انتظار: کاهش از 2 و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی نینجا زامبی، انتظار: کاهش از 2 حاضر


توضیحات بازی: نینجا زامبی، انتظار: کاهش از 2 . گروه ترکان و مغولان از زامبی حمله به قلعه، که قبلا رونق گرفت رزمندگان نینجا باستانی. آنها تقریبا همه نابود شده، هنوز زنده است اما یک جنگجوی بزرگ است که به مقصد به مبارزه با مردگان تا آخرین نفس من. استفاده از تمام ترفندهای خود، و همچنین استفاده از تیغه آهن. سرگردان را از طریق سطوح، از بین بردن همه کسانی که شما را ملاقات کند در طول راه. دریافت به رئیس نهایی، و از آن دور است.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 473
نینجا زامبی، انتظار: کاهش از 2 ( رای2, امتیاز ثانویه: 4/5)
0%

بازی مشابه